GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggplatta 14204457
nr 1420 4457
Väggplatta
B Skogh. Signerad, daterad 1980,23x23 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:45:08
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
6
700 kr